Bičių vaškas

Mūsų produkcijoje esantis bičių vaškas yra iš Kinijos, o čia galite matyti turimų produktų aprašymus. Kilus klausimams – visada galite susisiekti užpildydami kontaktinę formą.

Charakteristika Bičių vaškas
Lydimosi temperatūra, oC 58-62
Rūgštingumo koeficientas, mg KOH/g 6.03
Spalva Geltona
Muilinimas KOHMG/G 39.5
Pelenų kiekis % 0.5
Jodo skaičius 5.9

 

Kilmė Bičių vaško ir parafino mišinys
 Spalva Geltona
 Produkto forma Briketai
 Įpakavimas 20 kg kartoninės dėžės
 Naudojimas  Žvakės
Papildoma informacija Nerekomenduojama šį produktą kaitinti daugiau negu 80 oC temperatūroje.
Laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir toliau nuo tiesioginės saulės šviesos.

Bičių vaškas – kas tai ir kita įdomi informacija

Bičių vaškas gaminamas specialiose bičių liaukose – bitės jį naudoja savo koriams tvirtinti ir stiprinti. Jo spalva gali skirtis priklausomai nuo sezono – pavasarį, kai jau pradeda šilti orai, vaškas būna balkšvas, o rudenį – tamsesnis. Nors tai natūralus produktas, visgi prieš naudojant vašką jis būna specialiai perdirbamas ir paruošiamas. Net kelis kartus yra atliekama filtravimo procedūra, kurios metu pašalinami nešvarumai ir vaškas įgyja geltoną spalvą. Tuomet, ištirpus jis paliekamas specialiose formelėse iki tol, kol sustings ir bus paruoštas naudojimui.

Bičių vašką dažnai galite matyti specializuotuose parduotuvėse. Aukštos kokybės vašką galite įsigyti ir pas mus. Bičių vašką galite rinktis ir su priemaišomis – jis vis tiek yra itin naudingas žmogaus organizmui ir yra viena sveikiausių vaško formų žvakėms. Svarbu paminėti, kad būtent internetu dažniausiai galite rasti palankiausią bičių vaško kainą.

Bičių vaško kaina yra aukštesnė už parafino – už pastarąjį sumokėsite kur kas mažiau. Tačiau, jeigu siekiate aukščiausios kokybės ir norite namie turėti išskirtinį produktą, bičių vaško žvakės gali jums padėti įgyvendinti šį norą.