Bičių vaškas

Mūsų produkcijoje esantis bičių vaškas yra iš Kinijos, o čia galite matyti turimų produktų aprašymus. Kilus klausimams – visada galite susisiekti užpildydami kontaktinę formą.

CharakteristikaBičių vaškas
Lydimosi temperatūra, oC58-62
Rūgštingumo koeficientas, mg KOH/g6.03
SpalvaGeltona
Muilinimas KOHMG/G39.5
Pelenų kiekis %0.5
Jodo skaičius5.9

 

KilmėBičių vaško ir parafino mišinys
 SpalvaGeltona
 Produkto formaBriketai
 Įpakavimas20 kg kartoninės dėžės
 Naudojimas Žvakės
Papildoma informacijaNerekomenduojama šį produktą kaitinti daugiau negu 80 oC temperatūroje.
Laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir toliau nuo tiesioginės saulės šviesos.

Techninis duomenų lapas | Saugos duomenų lapas

Bičių vaškas – kas tai ir kita įdomi informacija

Bičių vaškas gaminamas specialiose bičių liaukose – bitės jį naudoja savo koriams tvirtinti ir stiprinti. Jo spalva gali skirtis priklausomai nuo sezono – pavasarį, kai jau pradeda šilti orai, vaškas būna balkšvas, o rudenį – tamsesnis. Nors tai natūralus produktas, visgi prieš naudojant vašką jis būna specialiai perdirbamas ir paruošiamas. Net kelis kartus yra atliekama filtravimo procedūra, kurios metu pašalinami nešvarumai ir vaškas įgyja geltoną spalvą. Tuomet, ištirpus jis paliekamas specialiose formelėse iki tol, kol sustings ir bus paruoštas naudojimui.

Bičių vašką dažnai galite matyti specializuotuose parduotuvėse. Aukštos kokybės vašką galite įsigyti ir pas mus. Bičių vašką galite rinktis ir su priemaišomis – jis vis tiek yra itin naudingas žmogaus organizmui ir yra viena sveikiausių vaško formų žvakėms. Svarbu paminėti, kad būtent internetu dažniausiai galite rasti palankiausią bičių vaško kainą.

Bičių vaško kaina yra aukštesnė už parafino – už pastarąjį sumokėsite kur kas mažiau. Tačiau, jeigu siekiate aukščiausios kokybės ir norite namie turėti išskirtinį produktą, bičių vaško žvakės gali jums padėti įgyvendinti šį norą.

Previous
Next

Kiti produktai

Sojų vaškas

Sojų vaškas

Sojų vaškas yra gaminamas iš sojų pupelių aliejaus. Mūsų produkcijoje esantis sojų vaškas yra iš Kinijos. Sužinokite daugiau!

Palmių vaško paletė

Palmių vaškas

Savo produkcijoje turime skirtingų rūšių palmių vaško iš Indonezijos bei Malaizijos. Sužinokite apie produktus daugiau!

Kokosų vaško paletė

Kokosų vaškas

Kokosų vaškas yra natūralus produktas, kuris yra visiškai saugus žmonių sveikatai bei aplinkai. Sužinokite daugiau!