Sojų vaškas

Mūsų produkcijoje esantis sojų vaškas yra iš Kinijos, o čia galite matyti turimų produktų aprašymus. Kilus klausimams – visada galite susisiekti užpildydami kontaktinę formą.
Charakteristika Sojų vaškas 50/52
Lydimosi temperatūra, oC 42-60
Rūgštingumo koeficientas, mg KOH/g ≤ 0.9
Peroksido kiekis, mmol / kg ≤ 3.9
Spalva Lovibond ≤3.0 R
Drėgmės ir lakiųjų medžiagų kiekis,% ≤0.05
Kilmė 100 % augalinės kilmės
 Spalva Kreminė balta
 Produkto forma Dribsniai
 Įpakavimas 25 kg PP maišai
 Naudojimas Kreminės ir spalvotos žvakės
Papildoma informacija Nerekomenduojama šį produktą kaitinti daugiau negu 75 oC temperatūroje. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir toliau nuo tiesioginės saulės šviesos.
Sojų vaškas 50-54: Techninis duomenų lapas | Saugos duomenų lapas Sojų vaškas 58-62: Techninis duomenų lapas | Saugos duomenų lapas

Sojų vaškas – kas tai ir kita įdomi informacija

Sojų vaškas yra gaminamas iš sojų pupelių aliejaus. Iš šio vaško pagamintos žvakės degdamos neišskiria jokių kenksmingų medžiagų. Sojų vaškas yra bekvapis ir todėl jį lengva maišyti su skirtingais aromatiniais aliejais, nes pilnai atsiskleidžia kvapo subtilybės. Puiku tai, kad aromatas atsiskleidžia uždegus žvakę ir vaškui pradėjus tirpti, tad gaivios natos užuodžiamos po gerų dešimties ar penkiolikos minučių. Maža to, kvapas nėra erzinantis ar pernelyg aitrus, tad jums nereikės intensyviai nuolat vėdinti patalpų. Sojų vaškas žvakių gamybai buvo pradėtas naudoti palyginus neseniai. Tik 1996 metais galiausiai pavyko sukurti sojų vašką žvakėms, kuris yra naudojamas iki šiol – su idealia lydymosi temperatūra ir geru aromato išskyrimu. Dabar sojų vaškas yra pasiekiamas daug lengviau – jį įsigyti galite susisiekę su mumis.
Previous slide
Next slide

Kiti produktai

Palmių vaško paletė

Palmių vaškas

Savo produkcijoje turime skirtingų rūšių palmių vaško iš Indonezijos bei Malaizijos. Sužinokite apie produktus daugiau!

Bičių vaško paletė

Bičių vaškas

Bičių vaškas gaminamas specialiose bičių liaukose – jį naudoja savo koriams tvirtinti. Mūsų produkcijoje vaškas yra iš Kinijos.

Kokosų vaško paletė

Kokosų vaškas

Kokosų vaškas yra natūralus produktas, kuris yra visiškai saugus žmonių sveikatai bei aplinkai. Sužinokite daugiau!