Kokosų vaškas

Mūsų produkcijoje esantis kokosų vaškas yra iš Kinijos, o čia galite matyti turimų produktų aprašymus. Kilus klausimams – visada galite susisiekti užpildydami kontaktinę formą.

CharakteristikaKokosų vaškas
Lydimosi temperatūra, oC≤42
Rūgštingumo koeficientas, mg KOH/g≤ 2
Spalva Lovibond≤3.0 R

 

Kilmė100 % augalinės kilmės
 Spalvanuo baltos iki kreminės
 Produkto formaBlokai
 Įpakavimas20 kg kartoninės dėžės
 Naudojimas Žvakės
Papildoma informacijaNerekomenduojama šį produktą kaitinti daugiau negu 75 oC temperatūroje.
Laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir toliau nuo tiesioginės saulės šviesos.

Techninis duomenų lapas | Saugos duomenų lapas

Kokosų vaškas – kas tai ir kita įdomi informacija

Kokosų vaškas yra natūralus produktas, kuris yra visiškai saugus žmonių sveikatai bei aplinkai. Jis dažniausiai yra gaminamas iš 80% kokosų aliejaus ir jo perdirbtų produktų, o likusius 20% sudaro kiti natūralūs augaliniai aliejai. Kokosų vaško žvakės ypatingos tuo, kad degdamos neišskiria jokių kenksmingų medžiagų, kurios galėtų pažeisti kvėpavimo takus ar sukelti galvos skausmą. Tačiau tai nėra vienintelis privalumas – šios žvakės taip pat atrodo įspūdingai gražiai ir turi natūralų malonų kvapą. Maža to, jame lengvai galite ištirpinti kelis lašus jums patinkančio eterinio aliejaus ir taip sukurti mėgstamiausią aromatą.

Kokosų vaško žvakės yra minkštos, lengvos tekstūros ir gražios spalvos. Būtent dėl šių priežasčių jos yra itin vertinamos ekspertų. Iš aukštos kokybės žaliavų pagamintas vaškas, žinovų vertinimu, yra beveik idealus pasirinkimas žvakių gamybai.

Lyginant su parafinu, populiariausia žvakių gamybos žaliava, kokosų vaškas yra gerokai brangesnis. Tačiau už didesnę kainą gauname aukštesnę vertę – tai pajuntame pradėjus naudoti tokias žvakes. Svarbu paminėti ir tai, kad jei turite šeimos narių ar draugų, kurie serga astma, būtent kokosų vaško žvakės gali tapti puikiu sprendimu siekiant apsaugoti jų sveikatą ir tuo pat metu mėgautis neapsakomu aromatu bei jaukumu.

Previous slide
Next slide

Kiti produktai

Sojų vaškas

Sojų vaškas

Sojų vaškas yra gaminamas iš sojų pupelių aliejaus. Mūsų produkcijoje esantis sojų vaškas yra iš Kinijos. Sužinokite daugiau!

Palmių vaško paletė

Palmių vaškas

Savo produkcijoje turime skirtingų rūšių palmių vaško iš Indonezijos bei Malaizijos. Sužinokite apie produktus daugiau!

Bičių vaško paletė

Bičių vaškas

Bičių vaškas gaminamas specialiose bičių liaukose – jį naudoja savo koriams tvirtinti. Mūsų produkcijoje vaškas yra iš Kinijos.