Gačas

Esant poreikiui, gačo galime atgabenti iš Rusijos, o čia galite matyti turimų produktų aprašymus. Kilus klausimams – visada galite susisiekti užpildydami kontaktinę formą.

Gačas

Nr.Rodiklio pavadinimas      Standart      Norma
1Spalva, SayboltASTM D156-16
2Lydymosi temperatūra, °C50.0 – 55.0                      
3Alyvos masės dalis, %ASTM D7215.0 – 10.0
4Kinematinė klampa, mm2/sASTM D4453.00 – 3.90

Gačas – kas tai ir kita įdomi informacija

Gačas yra nevalyto parafino produktas, kuriame yra itin daug alyvos. Jis gali būti tiek geltonos, tiek rudos spalvos ir yra klasifikuojamas pagal lydymosi temperatūrą bei alyvos kiekį. Jis dažnai naudojamas žvakių gamybai dėl to, kad turi didelį atsparumą vandeniui ir puikiai tinka įvairių ingredientų maišymui tarpusavyje. Tačiau, gačas taip pat dažnai sutinkamas ir poliravimo priemonių, degtukų, rašalo, kompozicinių medienos plokščių bei kitų gaminių gamyboje.

Gačas yra išgaunamas deparafinizacijos metodu iš vakuuminių gazolių (moksliškai aiškinant, iš distiliuotų naftos produktų). Pati pirminė jo sudėtis yra parafino angliavandeniai kietoje būsenoje, kurią perdirbant galima išgauti šiek tiek tąsesnę masę. Kaip žaliava perdirbimui, gačas būna skystas, bet jo galima įsigyti ir subriketuoto.

Gačas yra viena pigiausių žaliavų žvakių gamybai – taip yra dėl to, kad jį išgauti yra kur kas pigiau nei natūralius vaškus. Tačiau, jo panaudojimas yra labai platus ir dažnai net nesusimąstome, kaip dažnai susiduriame su gaminiais iš šios medžiagos. Gačo tikrai neverta bijoti – iš jo pagamintas žvakes galima deginti lauke.

Kiti produktai

Parafino V-1 pakuotė

Pusiau rafinuotas parafinas

Pusiau rafinuotas parafinas rafinavimo būdu gaminamas iš gačo. Šis produktas mūsų produkcijoje yra iš Rusijos.

Parafino paletė

Hidrorafinuotas parafinas

Hidrorafinuotas parafinas yra pilnai rafinuotas parafinas. Turime skirtingų rūšių parafino iš Kinijos ir Rusijos.

Parafino P-2 paletė

Techninis parafinas

Mūsų produkcijoje esantis techninis parafinas yra iš Rusijos. Apsilankykite ir su produktu susipažinkite iš arčiau!