Pusiau rafinuotas parafinas

Mūsų produkcijoje esantis pusiau rafinuotas parafinas yra iš Rusijos, o čia galite matyti turimų produktų aprašymus. Kilus klausimams – visada galite susisiekti užpildydami kontaktinę formą.

Parafinas V-1

Nr. Rodiklio pavadinimas Norma
1 Lydymosi temperatūra, °C, ne žemesnė 45
2 Aliejaus masės dalis, %, ne daugiau 0,80
3 Spalva, saybolt, min +25
4 Penetracija , 0.1mm, max 16
5 Vandens masės dalis, %, ne daugiau Nėra
6 Mechaninių priemaišų kiekis Nėra
7 Vandenyje tirpių rūgščių ir šarmų kiekis Nėra

Pusiau rafinuotas parafinas – kas tai ir kita įdomi informacija

Pusiau rafinuotas parafinas rafinavimo būdu gaminamas iš kitos mūsų parduodamos medžiagos – gačo. Jis turi specifinį kvapą, o nuo pilnai rafinuoto parafino skiriasi tuo, kad čia yra mažiau nei 2,0% alyvos, kai rafinuotame parafine – mažiau nei 0,8%. Kalbant apie žvakių gamybą, tai pusiau rafinuotas parafinas yra puikus pasirinkimas – jį daugelis žmonių naudoja  žvakių gamybai namuose.

Jeigu pažvelgtume giliau, pamatytume, kad pusiau rafinuotas parafinas naudojamas ne tik žvakių gamyboje, jo galima rasti kanceliarinėse priemonėse, pakavimo popieriuje, cheminėse žaliavose, medienos apdirbime. Mūsų tiekiamas pusiau rafinuotas parafinas iš Rusijos, o produktų lentelėse bei aprašymuose galite rasti visą svarbiausią techninę informaciją. Įsigyti galite susisiekę su mumis skambučiu arba užpildę kontaktinę formą.